CO NABÍZÍME

Tréninky

Jsme si jisti, že pravidelný a dobře sestavený trénink pomůže brankářům během jejich působení v jednotlivých klubech. Nejen, že se zvýší jejich kvalita, ale zároveň jim takový trénink pozvedne sebevědomí a dodá větší jistotu v každém jednotlivém zápase.
NAŠE HODNOTY

Proč trénovat s námi?

Zkušenosti

Hráčská (klubová) i trenérská kariéra pana Daniela Zítky zaručuje vysokou odbornost a vynikající kvalitu.

Vlastní zázemí

Naše brankářská akademie disponuje vlastním fotbalovým areálem. Ten je tvořen 2 travnatými hřišti a 1 hřištěm s umělým povrchem IV. generace.

Kvalitní trenéři

Náš tým trenérů je tvořen mladými a ve většině případů stále aktivně působícími brankáři, z nichž někteří ještě fungují na profesionální úrovni.

Moderní pomůcky

Všichni klienti budou mít k dispozici ty nejmodernější pomůcky, které jsou pro ideální trénink potřeba.

Tréninková koncepce

Naší hlavní úlohou je, aby se každý klient dovednosti naučil a poté se neustále zdokonaloval, čímž bude docíleno co nejvyšší kvality provedení.

Kolektiv

Dlouhodobě pracujeme s brankáři i na osobnostním rozvoji. Kolektiv je velice přátelský a vznikají nová kamarádství.

brankarska-akademie-1-small
brankarska-akademie-2-small
brankarska-akademie-skupinovy-1-small
brankarska-akademie-4-small
O NÁS

Brankářská akademie

Cílem naší akademie je oslovit co nejvíce malých/mladých budoucích brankářů spolu s jejich rodiči, ale zároveň zaujmout fotbalové kluby. Rozhodli jsme se všem dokázat, že na to, aby se z obyčejného hráče stal kvalitní brankář, který se jednou může prosadit na vyšší úrovni nebo i jako profesionál, nemusí být trénink veden jen v rámci nejlepšího mládežnického týmu. Hlavní je, aby takový hráč absolvoval kvalitně propracovaný a pravidelně aplikovaný trénink.
Technika

Technika

Síla

Síla

Koordinace

Koordinace

Reakce

Reakce

Taktika

Taktika

Mentalita

Mentalita

Daniel Zítka

Hráčská a trenérská kariéra Daniela Zítky je zárukou odbornosti a kvality. Jako začínajíci trenér si prošel mládežnickými kategoriemi AC Sparta Praha, kde sbíral 4 roky svoje první trenérské zkušenosti. Později povýšil jako trenér brankářů k A – mužstvu kde úspěšně působí až dodnes.

REFERENCE

Co o nás říkají

Doposud jsem v klubech, kde jsem hrál spolupracoval jen s kvalitními trenéry brankářů. Taktéž tomu bylo i během mého působení v AC Sparta Praha, kde se brankářům věnují trenéři Zítka a Galinovič. A tak jako všichni se i oni dva podíleli na mé tréninkové a zápasové přípravě, před mým přestupem do Newcastle United. Věřím, že v akademii pod vedením trenéra Zítky budou vyrůstat výborní brankáři. Přeji hodně štěstí.
Martin Dúbravka
Martin Dúbravka
Newcastle United FC a Slovenská reprezentace
S Danielem Zítkou jsem měl možnost trénovat 2 roky. Během dvou let mi předal zkušenosti a naučil základy, které využívám dodnes. Díky své bohaté kariéře a spolupráci se zahraničními trenéry využívá moderní tréninkové metody, kterými dokáže posunout každého mladého brankáře o úroveň výš. Navíc jako mladý trenér dokáže vytvořit takový trénink, který není stereotypní a kluky bude bavit. Doporučuji všem mladým brankářům akademii navštívit.
Filip Nguyen
Filip Nguyen
FC Slovan Liberec
Vím, jak důležitý je pravidelný a kvalitní brankářský trénink. Věřím, že kvalitu tomu vždy dává trenér. Já osobně jsem měl to štěstí, že společně s Danem Zítkou byl ve Spartě naším trenérem Pavel Srniček. Mně velmi pomohl v mém brankářském růstu. I díky němu se mi podařilo přestoupit do zahraničí a dostat se do reprezentace ČR. Také Dan Zítka mohl po skončení kariéry čerpat a učit se z jeho zkušeností a následně toto předávat dál, jak mládežnickým, tak i dospělým brankářům ve Spartě. Akademie má pod záštitou trenéra Zítky určitě budoucnost a držím ji pěsti.
Tomáš Vaclík
Tomáš Vaclík
FC Sevilla a Česká reprezentace
skfs-logo-v2
sportfotbal-logo
BRANKÁŘŮV BLOG

Přečtěte si novinky

Pravidelně píšeme novinky z brankářské akademie.

Školení trenérů

V neděli 17.2.2019 Daniel Zítka proškolil trenéry brankářské akademie v tréninkovém centru Strahov AC Sparta Praha. Podívejte se…

Číst více

Daniel Zítka

Rodák z Havířova Daniel Zítka se narodil 20. června 1975, je bývalým českým fotbalovým brankářem a také reprezentantem,…

Číst více

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sledujte nás

Jste s tréninky spokojení? Pokud ano, sdílejte naše příspěvky z Facebooku a Instagramu, přidávejte fotky/videa. Pomůže nám to. #badz

Chceš toho být součástí?