Projekt BADZ/SKFS

Náš projekt ukázkových jednotek pořádaný ve spolupráci BADZ/SKFS pro celý Středočeský kraj se pomalu chýlí ke konci…  Ukázkové tréninky již proběhly v okresech Praha-východ, Nymburk, Benešov, Kolín, Příbram, Mladá Boleslav a Praha-západ. Měli jsme tu čest těšit se z hojné účasti a nadšení mladých brankářů i brankářek.

V návaznosti na tyto ukázkové jednotky odstartovaly díky podpoře SKFS, OFS, jednotlivých klubů a rodičů pravidelné brankářské kurzy, a to pro OFS :

Praha-východ, Nymburk, Benešov, Mladá Boleslav, Příbram, Praha-západ a také Kutná Hora. Na tyto kurzy je možné se přihlásit prostřednictvím GTM trenérů nebo mailem na info@badz.cz.

Před námi jsou poslední ukázkové jednotky, a to v okresech Rakovník, Mělník, Kladno ( pro vysoký zájem rozděleno na Velvary 27.5. v 16.30 a Lhota 3.6. v 17h) a Beroun. Přihlásit se můžete na našem webu v sekci PROJEKT SKFS  nebo opět prostřednictvím vašich GTM trenérů.

Na jarní brankářské kurzy navazuje naše mezinárodní brankářské soustředění, které se během letní pauzy stane velkým přínosem pro všechny zúčastněné… více na našem webu.

 

 

Projekt BADZ/SKFS
5 z 1 hlasů

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.