Projekt ukázkových tréninků BADZ/SKFS

Náš projekt ukázkových tréninkových jednotek pořádaný ve spolupráci BADZ/SKFS pro celý Středočeský kraj je úspěšně za námi. Jak vše probíhalo?

Začátkem března odstartovala série ukázkových tréninkových jednotek Brankářské Akademie Daniela Zítky pro jednotlivé okresy. BADZ ve spolupráci se Středočeským Krajským Fotbalovým Svazem umožnila mladým brankářům a brankářkám od U9-U15 absolvovat trénink, který se jim na úrovni výkonnostního fotbalu nedostává a vyzkoušet si tak základní techniky chytání.

Projekt byl zahájen ukázkovým tréninkem pro OFS Praha-východ ve sportovním areálu v Kolodějích, kde ho oficiálně zahájil předseda SKFS p.Miroslav Liba. Následovaly další ukázkové jednotky, a to pro OFS Nymburk, OFS Benešov, OFS Příbram, OFS Mladá Boleslav, OFS Kolín, OFS Praha- západ, OFS Kladno, OFS Beroun, OFS Mělník a OFS Rakovník. Pro OFS Kutná Hora proběhl ukázkový trénink již na podzim, na který navázaly pravidelné jarní brankářské tréninky.

Ve všech těchto okresech se BADZ setkala s velice přívětivým postojem, velkým zájmem o tyto ukázkové jednotky a následně úžasnou spoluprací, díky níž se celý tento projekt mohl uskutečnit., ať už to byli předsedové jednotlivých OFS nebo GTM trenéři. Brankáři U9-U15 měli možnost absolvovat ukázkové jednotky zcela zdarma a následně se pak přihlásit na zkrácený jarní blok pravidelných brankářských tréninků, na jejichž financování se podíleli nejen rodiče, ale i kluby a OFS. Cílem celého projektu bylo oslovit co nejvíce mladých brankářů a brankářek spolu s jejich rodiči , zároveň zaujmout fotbalové kluby a následně jim pak zajistit pravidelné brankářské tréninky . Dohromady se zúčastnilo více než 400 dětí, z nichž 120 navázalo na již zmiňované pravidelné brankářské kurzy. Všem velmi děkujeme a těšíme se na podzimní sezónu. BADZ

 

Projekt ukázkových tréninků BADZ/SKFS
Ohodnoťte

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.