Projekt SKFS

Představujeme Vám nový projekt naší akademie BADZ, a to ve spolupráci se STŘEDOČESKÝM FOTBALOVÝM SVAZEM (SKFS) a jejím předsedou, p. Miroslavem Libou, který společně s námi stál u zrodu celého projektu a této myšlence dává velkou podporu.

Smyslem projektu je nabídnout specializované tréninky pro brankáře výkonnostního fotbalu, kterým se tento servis nedostává. Akademie by měla postupně zastřešit všech 12 okresů středočeského kraje.

V každém okrese již proběhla ukázková tréninková jednotka ve spolupráci s GTM (grasroots trenér mládeže) jednotlivého okresu, na kterou navazují pravidelné tréninky, a to formou kurzů. Přihlásit se mohou brankáři z celého okresu.

Projekt by měl probíhat v dlouhodobém horizontu a jeho cílem je poukázat na důležitost brankářských tréninků, zlepšení specializovaných dovedností a nastavení kvalitního a pravidelného tréninkového procesu, přičemž naši trenéři dojíždějí do každého okresu minimálně 1x týdně a dále dle potřeby, zájmu a počtu zaregistrovaných brankářů.

Hlavní myšlenkou je dokázat, že i v menším nebo průměrném klubu může vyrůst kvalitní brankář, který bude mít šanci prosadit se v profesionálním fotbale, když se mu bude dostávat kvalitní a hlavně pravidelný tréninkový proces. Touto cestou chceme zajistit pro hráče stejnou startovací čáru jako mají brankáři v profesionálních klubech.

Přihlášky ke kurzům jsou k dispozici prostřednictvím našich stránek a jednotlivých OFS ( okresních fotbalových svazů ).

Vše najdete včas na našem webu a webech konkrétních OFS. V případě dalších dotazů a otázek nás prosím neváhejte kontaktovat.

OFS NYMBURK

OFS BENEŠOV

OFS PŘÍBRAM

OFS MLADÁ BOLESLAV

OFS KOLÍN

OFS PRAHA ZÁPAD

OFS BEROUN

OFS KLADNO - VELVARY

OFS KLADNO - LHOTA

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sledujte nás

Jste s tréninky spokojení? Pokud ano, sdílejte naše příspěvky z Facebooku a Instagramu, přidávejte fotky/videa. Pomůže nám to. #badz

Chceš toho být součástí?