CO NABÍZÍME

Tréninky

Jsme si jisti, že pravidelný a dobře sestavený trénink pomůže brankářům během jejich působení v jednotlivých klubech. Nejen, že se zvýší jejich kvalita, ale zároveň jim takový trénink pozvedne sebevědomí a dodá větší jistotu v každém jednotlivém zápase.

Skupinové tréninky


Skupinové tréninky jsou pořádány v pondělí a úterý, ve dvou jednotkách, a to v pondělí a úterý 16:45 – 18:00 a 18:10 – 19:15. Ve čtvrtek 17:00 – 18:15. Každý trénink je zaměřený na specifickou technickou a koordinační činnost, která je nezbytná pro další rozvoj brankáře.

Patří sem základní filozofie tréninku, tedy teorie a technika chytání, rozvoj silových, rychlostních i koordinačních schopností, ale také kopací techniky. Součástí tréninku je i simulace v zápasových situacích.

Tréninky jsou ideální pro všechny brankáře, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a pravidelně trénovat, aby zlepšovali své schopnosti a zároveň se systematicky posouvali kupředu ve všech aspektech, jež souvisejí s kariérou brankáře.

To je také důvod, proč kurzy probíhají jednou týdně. V případě zájmu je však možné absolvovat i více kurzů – tedy docházet na tréninky i vícekrát týdně. S ohledem na to, aby bylo možné se lépe věnovat jednotlivcům, jsou jednotlivé skupiny vedené jedním trenérem tvořeny maximálně 3 až 5 brankáři.

brankarska-akademie-skupinovy-2-small
brankarska-akademie-2-small
brankarska-akademie-skupinovy-1-small
brankarska-akademie-4-small

Individuální tréninky


Všechny individuální tréninky probíhají vždy na základě předchozí osobní domluvy. Tyto tréninky jsou určeny pro každého brankáře, který se chce svým výkonem posunout dopředu co nejrychleji, má vysoké ambice nebo jen chce trénink nastavený přesně na míru. Snažíme se o maximální individuální přístup, který je přizpůsoben věku brankáře.

Právě na základě věku klienta, pracujeme s každým brankářem zcela samostatně, případně jej začleníme do skupiny jiných brankářů, kde budou maximálně 3 klienti. Individuální trénink je vhodný pro všechny věkové i výkonností kategorie.

Naším cílem je individuální a zcela specifický rozvoj každého jednotlivce, jež závisí na odstranění všech konkrétních nedostatků, ale také snaze splnit nebo se aspoň přiblížit společným cílům. Součástí tréninku je samozřejmě i teoretická část dané problematiky.

Cena: 1500 Kč/1 TJ

brankarska-akademie-1-small
brankarska-akademie-individualni-2-small
brankarska-akademie-5-small
brankarska-akademie-individualni-1-small2

Víkendové kempy


Víkendové kempy jsou pořádány v pravidelných časových intervalech, které jsou přizpůsobeny časovým možnostem klientů. Naší snahou je spojit tyto kempy například se školními prázdninami, případně je šikovně kombinovat se státními svátky. Díky tomu se navýší počet tréninkových jednotek. Tréninky probíhají ve dvou fázích.

Součástí víkendových kempů je video, teoretická část i rozbory jednotlivých herních a zápasových situací. Nechybí pravidelné hodnocení, zpětná vazba a také diskuze s brankáři. Kempů se mohou zúčastnit všichni brankáři z celé České republiky, bez ohledu na jejich věk. Cena víkendového kempu zahrnuje ubytování, stravu i vše ostatní.

Termíny budou brzo doplněny.

kempy-1-small
kempy-2-small
kempy-3-small
kempy-4-small
REGISTRACE NA TRÉNINK

Přihláška

Bližší informace ke kurzům:

  1. podívejte se na jednotlivé typy kurzů
  2. vyplňte registrační formulář a odešlete
  3. vyčkejte na potvrzení přihlášky (co nejdříve se ozveme)
  4. obdržíte informace o způsobu platby

 

Ceník:

Skupinový trénik mimo kurz (ke každému tréninku pouze 3 místa) - 400 Kč/1 TJ

Kurzy - více informací zde

V PŘÍPADĚ POZDĚJŠÍHO PŘIHLÁŠENÍ, SE CENA PONIŽUJE O DANÝ POČET TRÉNINKŮ.

Číslo účtu: 288341890/0300

 

Máte nějaký problém s přihlášením?

V případě, že vám nejde vyplnit přihlášku nebo máte nějaký dotaz, tak napište nebo zavolejte na tyto kontakty:

E: info@badz.cz

T: +420 774 440 440

 

Registrační formulář

*Povinné pole
  • Na nepravidelný trénink se můžete přihlásit na emailu info@badz.cz , nebo telefonicky na čísle +420 774 440 440 a to pouze v časech výše uvedených tréninkových jednotek.

Děkujeme za registraci.

Podrobné informace o dalším postupu Vám budou zaslány na email. Těšíme se na Vás!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sledujte nás

Jste s tréninky spokojení? Pokud ano, sdílejte naše příspěvky z Facebooku a Instagramu, přidávejte fotky/videa. Pomůže nám to. #badz

Chceš toho být součástí?